montážní dělník, mzda až 35 000 kč, pouze denní směny, s možností ubytování, ovčáry

kontakt
lenka masarechová - 778 703 874, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ovčáry, středočeský kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/89/05/2021/JD - t-3438

popis pracovní pozice

Jste ranní ptáče a noční směny proto nejsou nic pro Vás? Hledáte stabilní práci na HPP? Chcete se realizovat v odpovědné společnosti, která je globálním inovátorem v oblasti klimatu? Přihlaste se nyní a užijte si možnost fixní mzdy až 188 Kč na hodinu, dalších příplatků a pracoviště kousek od Kolína s možností ubytování.

Co Vás v práci čeká:

  • samostatná práce na různých pozicích v rámci firemní výroby
  • montáž chladicích a klimatizačních jednotek
  • montáž TK kompresorů
  • strojní a ruční zámečnické práce
  • navlékání vlásenky, vyvazování a ohýbání výměníků, krytování, balení trubek, příprava dílů na montáž a další
  • pájení výměníků a potrubí za použití plamene a tvrdé popř. měkké pájky dle výkresu

co vám nabídneme

  • mzdu po zaškolení až 35 000 Kč
  • fixní hodinovou sazbu první tři měsíce 143 Kč, další tři měsíce zvýšení na 169 Kč a po šesti měsících zvýšení na 188 Kč
  • možnost až 15 % variabilního příplatku
  • nadstandardní příplatky za odpolední směny, víkendy a další
  • závodní jídelnu s příspěvkem na stravování 38,50 Kč/směna
  • možnost zajištění ubytování
  • výbornou dopravní dostupnost z Kolína
  • pouze denní směny (primárně ranní)
  • 5 týdnů dovolené (= týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce)
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • firemní akce
  • odborné zaškolení

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou, nikoliv podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.