montážní pracovník - ranní směna - 20.500 kč/měsíc, brno

kontakt
sandra sedlářová - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/219/05/2019/SS - t-1112

popis pracovní pozice

Pro úspěšnou společnost působící v servisu drobné elektroniky hledáme nové posily do týmu!

Dlouhodobá práce na HPP s možností nástupu ihned.

Od začátku byste se stal/a přímo kmenovým zaměstnancem!

Pracovní doba:

POUZE RANNÍ SMĚNA, 07:00-15:45

Náplň práce:

Vaší náplní práce bude jednoduchá montáž přístrojů, napojení na testovací systém, pájení, popřípadě drobné opravy či běžná analýza stavu zařízení. Nebojte se, vše Vás naučíme!

co vám nabídneme

Mzda:

·       17500 Kč/měsíc

·       výkonnostní bonus 3000 Kč/měsíc

K tomu Vám nabízíme i tyto benefity:

·       5 týdnů dovolené

·       stravenky v hodnotě 80 Kč

·       závodní stravování

·       narozeninové poukázky

·       jazykové kurzy

·       sportovní aktivity: přímo na pracovišti můžete využít firemní posilovnu či lekce jógy

·       vitaminové balíčky a jiné

co od vás očekáváme

·       zájem o hlavní pracovní poměr

·       zkušenost s montáží ve výrobním prostředí výhodou

·       základní znalost práce s PC

·       v případě znalosti postupů v rámci elektromontáže je možnost nastoupit na seniorní pozici

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.