mzdová účetní s aj, opatovice nad labem

kontakt
sabina ponikelská - 778764668, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opatovice nad labem, pardubický kraj
obor
Ekonomika a podnikové finance
referenční číslo
/84/04/2021/SP - t-3302

popis pracovní pozice

Německá rodinná společnost, která sídlí na území České republiky  hledá do svého týmu novou posilu! Soustředí se na výrobu produktů jako jsou domácí čistící prostředky, automobilové díly, textil, stavební materiály a telekomunikační příslušenství. Chcete pracovat ve firmě, která se stále rozšiřuje a vyvíjí? Máte zkušenosti v oblasti účetnictví? Komunikujete plynule anglickým jazykem? Chcete práci v nadnárodní společnosti, kde Vás za Vaši kvalitně odvedenou práci náležitě odmění? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce

  • kompletní mzdová agenda včetně srážek ze mzdy
  • srážky pojistného a daňových záloh dle platné legislativy
  • roční zúčtování daně
  • náhrady mzdy při pracovních neschopnostech
  • přihlašování a odhlašování zaměstnanců k zdravotnímu a sociálnímu pojištění
  • agenda evidenčních listů důchodového pojištění
  • ostatní administrativa plynoucí z pracovněprávních vztahů (zápočtové listy, potvrzení o příjmech, potvrzení pro ÚP aj.)
  • zpracování vyúčtování tuzemských i zahraničních cestovních příkazů
  • HR administrativa

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti pro světově známé značky
  • zázemí rodinné firmy
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolení
  • příspěvky na dopravu
  •  příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně-
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • výuku jazyků
  • klimatizované pracovní prostory
  •  moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • firemní permanentky na hokejové zápasy
  • firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění moderní a čisté prostředí společnosti

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru a minimálně 2 roky praxe
  • Dobrou znalost související mzdové a pracovněprávní legislativy
  • Znalost mzdového softwaru Target 2100 výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Word, MS Excel, Outlook, Internet
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
  • Znalost anglického jazyka slovem a písmem (alespoň úroveň B1)

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "aplikovat". Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.