nabídkář - cenotvorba a péče o zákazníky, praha

kontakt
filip hofírek, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Stavebnictví a reality
referenční číslo
8737
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Mladá a úspěšná švýcarská firma působící v technickém oboru rozšiřuje svůj tým o dalšího člena. Máte rádi rodinnou atmosféru ve firmě a moderní technologie? Pak je tahle pozice pro Vás!

Neváhejte se ozvat a zaslat nám svůj životopis, rádi Vás uvítáme!

Co nabízíme:

  • absolvovaní školení od úplného začátku
  • možnost rozvoje a dalších školení pro získání zkušeností
  • odměna založená tržní situací a zkušenostech
  • pracoviště v dojezdu v letech u Dobřichovic v moderním areálu

Náplň práce:

  • Technická a cenová tvorba nabídek
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyjasňování nabídek do úrovně nutné k objednávce
  • Jednání se zahraničními nebo tuzemskými obchodními partnery

Požadavky:

  • Technická orientace a přehled
  • Schopnost dobré komunikace
  • Práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe v oboru hydromechaniky či čerpadel – výhodou
  • Minimálně středoškolské/vysokoškolské vzdělání