nákupčí tzb, litomyšl

kontakt
barbora šigutová - 778463503, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litomyšl, pardubický kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/163/05/2019/BŠ - t-1119
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Chcete se stát součástí skvělého týmu a rozjvíjející se společnosti? Rádi sami ovlivňujete postupy a směr, kterým se bude firma ubírat? Jste aktivní a rádi vymýšlíte nové věci? Jste dobrým obchodníkem?

Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Co bude náplní vaší práce?

  • Nákup materiálů a technických komponentů TZB
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení dodavatelů
  • Vyjednávání o cenových kalkulacích dodavatelů
  • Aktivní komunikace s dodavateli a vybranými obchodními partnery

co vám nabídneme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Perspektiva seberealizace a dlouhodobé spolupráce
  • Benefity: mobilní telefon, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, sick days – dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy,

co od vás očekáváme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pracovní praxi minimálně 5 let v oblasti nákupu
  • Uživatelská úroveň práce s MS Office (především Excel)
  • Analytické myšlení (orientace v tabulkách, práce s čísly)
  • Systematičnost, pečlivost, smysl pro detail
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Máte doplňující otázky?

Neváhejte mě kontaktovat na e-mailu: barbora.sigutova@randstad.cz!

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.