nalévač / glazovač v teplicích, teplice

kontakt
kateřina srbecká - 724753978, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
teplice, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/75/10/2018/KS - t-566
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Už Vás nebaví nízká mzda? Chcete víc?

Stabilní mezinárodní společnost hledá nové posily ve svém Teplickém týmu. Bude se podílet na výrobě v oblasti sanitární keramiky, jako jsou umyvadla a toalety. Za podstavou práci Vás společnost odmění nástupním platem 29 600,- až 33 700,-.

Co Vám nabídneme

-      možnost platového růstu

-      perspektivu dalšího profesního rozvoje

-      systém variabilních odměn

-      náborový příspěvek 10 000 po roce zaměstnání

-      5 týdnů dovolené

-      příspěvek na penzijní pojištění

-      13. plat

-      příspěvky až 6000,- na dovolenou a sport

-      příspěvky až 3000,- na dětské rekreace

-      dotované stravování

Co od vás očekáváme

-      Minimální výšku 170 cm

-      Chuť se učit

-      Samostatnost

-      Manuální zručnost

-      Velmi dobrá fyzická kondice

-      praxe ve výrobním podniku výhodou

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.