nenáročná práce ve výrobě na 2 směny, vhodné pro ženy, mzda 100,90 kč/hod, frenštát pod radhoštěm

kontakt
michaela vávrová - undefined, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
frenštát pod radhoštěm, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/29/08/2018/MV - 410
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě jen na dvě směny (ranní a odpolední)? Uvítáte příjemnou pracovní atmosféru, dobrý kolektiv a především fajn (nenáročnou) práci?

Máme pro Vás nabídku! Pracovní pozice je vhodná pro absolventy i kandidáty s praxí. Většina pracovních pozic je vykonávána v sedě, práce je fyzicky nenáročná (vhodná pro ženy).

Co bude Vaší náplní práce?

  • pomocné činnosti ve výrobě kabelových svazků
  • kompletace, kontrola kvality, přípravné práce, balení apod.

Nabízíme

Rádi Vám zajistíme stabilní, dlouhodobou práci v příjemném pracovní prostředí a fajn kolektiv.

Kromě toho Vás čeká:

  • propracovaný systém zaškolení
  • nástupní mzda 100,90 Kč/hod (nárůst mzdy po zapracování)
  • pouze 2 směnný režim (ranní a odpolední)

Profil ideálního kandidáta

Rádi Vás proškolíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba. Máte zájem o práci? Přidejte se k nám.

Co bude Vaší výhodou?

  • zkušenosti s prací ve směnném provozu (ranní, odpolední)
  • manuální zručnost