nenáročná práce ve výrobě za 25.500,-, horní podluží

kontakt
simona kochová - 778703847, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
horní podluží, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/162/03/2021/JZ - t-3219

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta Lukram hledáme šikovné ruce na pozici operátory výroby v závodě v Horním Podluží. Budete se podílet na výrobě a kompletaci spojovacích, signálních a datových kabelových konektorů.

Co Vás v práci čeká?

  • výroba a montáž elektrotechnických dílů dle technické dokumentace
  • spolupráce s operátory/-kami a obslužným personálem
  • dodržování standardů a norem; ISO, BOZP, PO, zásady LEAN

co vám nabídneme

  • nástupní mzda 22.500 - 25.500,-
  • pracovní poměr přímo do kmene
  • svozová doprava zdarma z České Lípy, Nového Boru, Cvikova, Svoru, Jiřetína, Dolní Poustevny, Mikulášovic, Velkého Šenova, Šluknova, Starých Křečan, Krásné Lípy
  • možnost profesního růstu
  • bonusy za efektivitu a za produktivitu,
  • roční bonusy
  • prémie za nadstandardní výkon a proaktivitu
  • možnosti přesčasové práce s odpovídajícím ohodnocením
  • věrnostní odměny – jubilea firemního stáří, příspěvek na penzijní
  • připojištění
  • dovolená navíc
  • stravenka za každou směnu

co od vás očekáváme

  • schopnost jemné manuální práce a dobrý zrak
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • spolehlivost a schopnost týmové práce
  • praxe v elektrotechnické výrobě výhodou nikoliv podmínkou
  • trestní bezúhonnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.