.net, prague

kontakt
kateřina donátová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
prague, hlavní město praha
obor
IS/IT Vývoj
referenční číslo
9163
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

.NET Developers

Aktuálně hledáme .NET Developery (Všechny úrovně zkušeností) zejména pro tyto oblasti:

-  Průzkumy a analýzy trhu

- Bankovnictví a pojišťovnictví

- Finance

Průmysl (Automotive/Letectví)

- Herní průmysl

-  Meteorologie/ Vodní hospodářství

- Zdravotnictví, Farmacie

Retail

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné mít zkušenosti z některé z daných oblastí:

- Znalost objektově orientovaného programování v .NET nebo C#
- CSS, XSD,Sparx EA, MS SQL, PostgreSQL, Oracle nebo jiné databáze
- HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, LESS/SASS, Bootstrap a jejich užití v ASP.NET aplikacích

Velikou výhodou je pokročilá znalost anglického jazyka.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Jsme schopni Vám zprostředkovat projekt dle Vašich preferencí a znalostí.

Samozřejmostí je široká škála nadstandardních benefitů a dobré platové podmínky včetně prémiových odměn s možností kariérního růstu.