nové příležitosti v moderní výrobní hale, teplice

kontakt
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
teplice, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/11/12/2019/MH - t-1683

popis pracovní pozice

Pro klienta se sídlem v Teplicích hledáme nové operátory do výroby! Nové pracovní příležitosti v moderním a pěkném prostředí čekají na Vás!

Společnost, pro kterou hledáme spolehlivé zaměstnance, je součástí kanadské nadnárodní společnosti, která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. Zaměřuje se na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek.

V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat!!!

Co budete dělat?

• montáž výrobků, práce na lince

• obsluha stroje, drobná údržba

• kontrola kvality hotových výrobků

• balení hotových výrobků

co vám nabídneme

• nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!

• dlouhodobá spolupráce – nástup do kmene společnosti

• velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / 24 tis / při běžném fondu pracovní doby

• možnost kariérního růstu v rámci společnosti

• poukázky Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity

• 13. mzda dle hospodářského výsledku

• možnost placených přesčasů

• závodní stravování

• dobrá dostupnost linkové dopravy

co od vás očekáváme

• SOU nebo SOŠ technického zaměření velkou výhodou

• praxe v podobném prostředí též výhodou

• samostatnost, schopnost orientace v pracovních procesech

• spolehlivý a loajální s chutí do práce

• zručnost a ochota učit se novým dovednostem

• časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.