nový rok, nová práce!, opava

kontakt
markéta kubelová +420 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/328/04/2019/MV - t-1661

popis pracovní pozice

Užijte si vánoční svátky v klidu a pohodě. Vše potřebné vyřídíme ještě nyní a po novém roce vás čeká lepší práce bez stresu ze zařizování. Budete se podílet na výrobě sušenek Oreo, Milka, BeBe, Belvita, Fidorka, Kolonáda a další pro celý svět. Pracujete v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby na hlavní pracovní poměr i brigádu.

Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod.

  • nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
  • kontrola kvality produkce
  • balení výrobků a obsluha výrobní linky
  • sbírání výrobků
  • čištění výrobních linek
  • doplňování obalů

co vám nabídneme

  • průměrná mzda 135-155 Kč/hod hrubého
  • dlouhodobá spolupráce na HPP nebo brigáda, podle vašich preferencí
  • 5-7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
  • dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
  • každý rok v dubnu navýšení mzdy
  • extra bonus na přesčas o víkendu

co od vás očekáváme

  • vše potřebné vás naučíme, předchozí zkušenosti nejsou potřeba
  • vhodné pro absolventy
  • nástup od LEDNA 2020
  • věk min. 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu, dojezd na směny
  • čistý trestní rejstřík

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.