obchodně projektový manažer, ostrava

kontakt
bohumila rycková - 778702766, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Služby
referenční číslo
/53/04/2021/BR - t-3277

popis pracovní pozice

Pro společnost věnující se přes 20 let úklidovým, bezpečnostním a ostatním speciálním službám v oblasti facility managementu a to v rámci celé ČR a částečně i SR, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně projektový manažer.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů v oboru úklidových služeb, služeb speciálního čištění a ostrahy
  • kalkulace a zpracování cenových nabídek
  • aktivní monitoring trhu

  • odpovídající platové ohodnocení s bonusovým systémem za získání nových zakázek
  • podporu a zázemí stabilního zaměstnavatele s 23 letou historií a jasnou vizí do budoucna
  • profesní růst
  • mobilní telefon, notebook, firemní automobil
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • interní i externí vzdělávání (odborná školení, výuka cizího jazyka, měkké dovednosti a další)
  • vlastní organizace náplně práce

co od vás očekáváme

  • provozní i obchodní praxe v oboru poskytování úklidových služeb a ostrahy výhodou
  • min. SŠ vzdělání
  • ochota cestovat – aktivní řidič, ŘP sk. B
  • časová flexibilita
  • dobrá znalost práce na PC
  • samostatnost, odpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti písemnou i ústní formou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.