obchodní asistent/ka - fixní mzda + bonusy, praha

kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/133/10/2020/MK - t-2631

popis pracovní pozice

Posilujeme obchodní tým pro mezinárodní společnost působící v oblasti dopravy. Rádi ve svém týmu uvítáme kolegu/ kolegyni, kterého baví mluvit s klienty a umí si “otevřít dveře do firem (pouze firemní zákazníci). Nejsme žádné call centrum, ale sehraný interní obchodní tým. Přidejte se k nám na pozici OBCHODNÍ ASISTENTKA.

Co bude Vaším úkolem?

  • každodenní komunikace s klienty
  • budete pravou rukou kolegů - Obchodních zástupců v terénu
  • vaším úkolem bude domluvit kolegům v rámci ČR obchodní schůzku s relevantní osobou na straně klienta
  • plánování schůzek dle časových možností obchodníka
  • aktualizace údajů ve firemní CRM databázi

co vám nabídneme

● nadstandardní fixní mzda (dle vašich zkušeností)

● atraktivní kvartální a roční bonusy dle výsledků

● týden dovolené navíc

● 3 sick days

● 1 personal day - osobní volno

● roční kupon MHD

● flexipassy

● stravenky

● flexibilní pracovní doba

Těšit se můžete také na moc fajn kolektiv přátelských kolegů a kanceláře v Praze - kousek od metra Pankrác

co od vás očekáváme

Potřebujeme někoho kdo:

● má min SŠ vzdělání

● aspoň rok praxe v obchodě/ zkušenost s domlouváním schůzek

● základy AJ nebo NJ (systémy v cizím jazyce) + spisovná čeština

● je komunikativní osobnost s tahem na branku

● nezalekne se prvotního odmítnutí

● důležitá je vytrvalost a chuť dotáhnout věci do konce

● ovládá uživatelsky PC (MS office)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.