obchodní konzultant - b2b - home office, praha

kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/82/12/2020/MK - t-2808

popis pracovní pozice

Máte obchodní zkušenosti, dravost a navíc chuť se pustit do rozjezdu nového projektu v oblasti e-commerce v ČR? V tom případě čtěte dále. Jsme mladě a dynamicky přemýšlející firma, pracující 100% v online prostředí a využívající všechny výhody a vymoženosti virtuální komunikace - ať jste odkudkoli, máte úplně stejné možnosti se prosadit. Hledáme ty z vás, kteří umí pracovat samostatně a chtějí se stát členy mezinárodní skupiny (platformy internetových obchodů) na pozici Sales Consultant (B2B).

Náplň práce:

  • získávání klientů B2B (e-shopů) s mezinárodním působením pro spolupráci
  • vysvětlení výhod, které jim spolupráce přinese (partnerství s googlem, reference)
  • emailová komunikace s klienty
  • práce a firemní databází + Sales Force
  • reporting obchodních aktivit
  • spolupráce s dalšími odděleními - zejména s marketingem
  • péče o portfolio potenciálních zákazníků

co vám nabídneme

  • atraktivní plat - fix + bonusy
  • 8 dní dovolené navíc
  • možnost pracovat odkudkoliv
  • dynamický tým, stabilitu mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • team buildingy v zahraničí v Cologne
  • pracovní smlouvu na HPP

co od vás očekáváme

  • obchodníka - huntera, který má rád nové výzvy, start-up
  • dravou, samostatnou osobnost se schopností dotahovat věci do konce
  • úspěch = motivace
  • min. 2 roky zkušenost s obchodem B2B
  • zkušenost s obchodem v oblasti e-commerce velkou výhodou, ale ne podmínkou
  • se schopností time managmentu a práce z domova
  • komunikativní  angličtina - firemní jazyk
  • čeština - rodilý mluvčí

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.