obchodní referent - ka oblast dopravy - fixní mzda + bonusy, praha

kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/109/08/2020/MK - t-2370

popis pracovní pozice

Posilujeme obchodní tým pro mezinárodní společnost působící v oblasti dopravy. Rádi ve svém týmu uvítáme kolegu/ kolegyni, kterého baví starat se o naše klienty, vytvářet jim nabídku šitou na míru a nebojí se oslovit nové klienty (pouze firemní zákazníci).

Nejsme žádné call centrum, ale sehraný interní obchodní tým. Přidejte se k nám na pozici OBCHODNÍ REFERENT -KA

Co Vás čeká a nemine?

  • každodenní e mailová a telefonická komunikace se stávajícími klienty - zodpovídáte jejich dotazy, nabídnete vhodné řešení
  • oslovujete také nové potenciální klienty - zjistíte jaké služby jim vyhovují a uděláte pro ně nabídku na míru dle jejích potřeb
  • telefonujete pouze cca 30% pracovní doby,
  • administrativa - připravujete nabídky a komunikujete emailem
  • naší zákazníci jsou pouze firmy, které naše produkty a služby potřebují - zjednoduší jim podnikání

co vám nabídneme

  • nadstandardní fixní mzda (dle vašich zkušeností)
  • atraktivní kvartální a roční bonusy dle výsledků
  • týden dovolené navíc
  • 3 sick days
  • 1 personal day - osobní volno
  • roční kupon MHD
  • flexipassy
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba

Těšit se můžete také na moc fajn kolektiv přátelských kolegů a kanceláře v Praze - kousek od metra Pankrác

co od vás očekáváme

Potřebujeme někoho kdo:

  • má min SŠ vzdělání
  • aspoň rok praxe v obchodě
  • základy AJ nebo NJ (systémy v cizím jazyce) + spisovná čeština
  • je komunikativní osobnost s tahem na branku a obchodním duchem
  • dokáže aktivně naslouchat a má prozákaznický přístup
  • důležitá je vytrvalost a chuť dotáhnout věci do konce
  • ovládá uživatelsky PC (MS office)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.