obchodní technik, litvínov

kontakt
lucie pechová - 778435069, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
litvínov, ústecký kraj
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/7/11/2018/LP - t-591
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Máte obchodní drive a pracujete rád sám? Jste komunikativní a nebojíte se vzít za práci? Pokud ano, máme tu příležitost přímo pro Vás!

V tuto chvíli hledáme vstřícného zaměstnance do společnosti zabývající se výrobou průmyslového plynu v Litvínově.

co Vás čeká?

  • zajištění dodávek plynů pro svařování, pájení a pálení
  • péče o stávající klienty, aktivní hledání nových
  • samostatná práce v rámci areálu a blízkého okolí
  • rozvážení objednávek služebním vozem (VAN do 3,5 t)

Co Vám nabídneme

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • motivující roční bonusy
  • jednosměnný provoz
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/ směna
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • doplatek v době nemoci
  • školení a vzdělávání

Co od vás očekáváme

  • SŠ nebo SOU vzdělání (nejlépe technického směru)
  • výborné komunikační a obchodní dovednosti
  • cílevědomost a schopnost organizace práce
  • fyzická zdatnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe na VZV (průkaz výhodou)
  • práce s PC
  • bezúhonnost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.