obchodní zástupce - severní čechy, česká lípa

kontakt
soňa vančová - 778718086, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
česká lípa, liberecký kraj
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/35/02/2021/SV - t-2981

popis pracovní pozice

Pozor, pozor, hledá se zkušený obchodník nebo obchodnice do skvělého týmu v zavedené a úspěšné společnosti!

Máte-li zkušenosti s obchodem, baví Vás péče o zavedené zákazníky a zvládnete získat i nové, máme pro vás bezva nabídku. Náš dlouhodobý klient, obchodní a výrobní společnost, která je v ČR už 25 let a působí v oblasti barev déle hledá Obchodního zástupce pro region severní Čechy (ž/m).

co Vás na pozici čeká:

  • převezmete péči o zavedené zákazníky v přiděleném regionu a budete také vyhledávat nové
  • budete představovat nové produkty, školit zákazníky, rozšiřovat sortiment i jednotlivých zákazníků
  • řešit objednávky, reklamace
  • bude zodpovídat za plnění nastavených obchodních cílů, monitorovat konkurenci

  • zázemí mezinárodní společnosti s výbornou pozicí na trhu nejev v Evropě ale i v ČR
  • bezva tým, který drží spolu, rodinné prostředí
  • jistotu a jasnou vizi a vedení
  • odpovídající plat, 13. a 14. plat, roční bonusy
  • mobil, PC a služební vůz i k soukromému využití

co od vás očekáváme

koho hledáme?