obchodník - hunter - až 50 000 kč fix, praha

kontakt
martina knoblochová - 771128137, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Prodej a obchod
referenční číslo
/36/02/2021/MK - t-2982

popis pracovní pozice

Máme prostor rozšířit náš obchodní tým pro oblast Čech. Pokud jste typ obchodníka, kterého baví hlavně navazovat nové kontakty a prodávat služby na míru, rádi se s Vámi potkáme a řekneme si více k pozici Sales Manager - Hunter.

Jaká bude vaše práce?

  • aktivní vyhledávání nových klientů a konzultativní prodej našich produktů na míru potřeb klienta
  • osobní schůzky u klientů
  • spolupráce s interním obchodním týmem
  • udržování vztahů s klienty
  • sestavení nabídky služeb
  • pravidelný reporting

co vám nabídneme

  • fixní mzda až 50 000 + měsíční bonusy dle výsledků a KPI
  • roční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • 3 sick days
  • benefitní karta
  • multisportka
  • stravenky
  • příspěvek na pojištění
  • nadstandardní lékařskou péči
  • slevy na firemní výrobky, služby
  • služební auto - i pro soukromé účely
  • vzdělávací a sportovní aktivity

co od vás očekáváme

Koho hledáme?

  • obchodníka se zkušeností min 2-3 roky s prodejem služeb
  • dravou osobnost, kterou neodradí odmítnutí
  • získání klienta berete jako výzvu
  • týmový hráč
  • AJ min B1 - angličtina je firemní jazyk (emaily, materiály v AJ)
  • orientace na klienta a jeho potřeby

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.