obsluha cnc obráběcích strojů, hranice

kontakt
bohumila rycková - 778702766, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
hranice, olomoucký kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/11/04/2021/BR - t-3242

popis pracovní pozice

Máte zkušenost s obsluhou CNC?

Jste manuálně zručný a hledáte nové stabilní zaměstnání?

Pokud ano, máme pro Vás příležitost! Náš klient, strojírenská společnost, právě rozšiřuje týmy a hledá šikovné kandidáty!

co vám nabídneme

  • příspěvek NA DOPRAVU do práce i z práce
  • příspěvek NA STRAVU, výběr ze 3 obědů denně za 32 Kč
  • měsíční odměny
  • čtvrtletní absenční odměny až 5% ke mzdě
  • 13. plat
  • až 24 dní dovolené ročně
  • pitný režim na pracovišti - voda, soda, káva, čaj, čokoláda zdarma
  • firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)
  • příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti
  • každou středu výdej ovoce

co od vás očekáváme

  • praxe na CNC
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • znalost technické dokumentace
  • zodpovědný přístup

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Email: bohumila.ryckova@randstad.cz

Tel: 778 702 766

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.