obsluha montážní linky, balička, lanškroun

kontakt
kateřina šťastná, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
lanškroun, pardubický kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
8036
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme šikovné lidi k obsluze montážní linky. Pokud bydlíte v okolí Lanškrouna, kontaktujte mě !!!

Náš klient se zabývá výrobou kombinovaných nástrojů vstřikovacích forem a náhradních dílů pro výrobu valivých ložisek (automotive) a do svého týmu hledá vhodné uchazeče na pozici: OBSLUHA montážní linky, balička

Náplň práce:

  • obsluha montážní linky,  odběr hotových výrobků,
  • balení výrobků,
  • kontrola kvality výrobků.

 Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav,
  • SŠ/ZŠ vzdělání,
  • spolehlivost a přesnost,
  • praxe na obdobné pozici výhodou (v automotive),
  • ochotu pracovat ve 3. směnném provozu.

Nabízíme:

  • zajímavou měsíční mzdu
  • zajímavé příplatky za noční a odpolední směnu
  • 13. plat
  • bonus: podíl ze zisku – vyplácen na základě plnění celé společnosti
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • závodní stravování + občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • možnost kariérního růstu
  • možnost napracovat si hodiny