office coordinator, praha

kontakt
martina vicenová - 778532028, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Administrativa
referenční číslo
/34/11/2020/MV - t-2665

popis pracovní pozice

Hlavní náplní Vaší práce na této pozici je starost o hladký chod recepce a office management. Další součástí je správa vozového parku a tak potřebujeme, aby kandidát/ka měl/a řidičský průkaz.

  • zodpovědnost za řízení chodu recepce a objednávání kancelářských potřeb
  • správa vozového parku
  • vítání návštěv a správa rezervačního systému
  • vyřizování telefonů a emailů
  • pomoc s adaptačním procesem pro nováčky
  • organizační zajištění akcí

co vám nabídneme

  • fixní plat + bonusy
  • možnost multisport karty
  • možnost telefonu i k soukromým účelům
  • zázemí silné společnosti
  • různorodou práci
  • možnost rozvíjet se

co od vás očekáváme

  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz B
  • proaktivitu
  • milé vystupování
  • flexibilitu
  • pečlivost
  • odolnost vůči stresu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.