oftalmolog, gynekolog, dermatolog (praha, hpp/part-time)

kontakt
veronika michaličková - 777495010, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Zdravotnictví a sociální péče
referenční číslo
/97/03/2021/VM - t-3174

popis pracovní pozice

Pro významného klienta, soukromou kliniku na Praze 6, hledáme vhodné odborníky v oborech - gynekologie, dermatologie a oftalmologie. Nabízíme možnost spolupráce na HPP či DPČ (dle časových možností). Příjemné pracovní prostředí se skvělou dostupností.

• spolupráce na HPP či part-time (dle Vašich časových možností)

• 5 týdnů dovolené

• možnost využít nabízených služeb (bezplatně/zvýhodněné nabídky)

• možnost využít zajištěného hlídaní dětí

• odpovídající finanční ohodnocení + bonusy

• místo výkonu práce: Praha 6, Praha 8, Praha 10, Praha 14 - Černý Most

co od vás očekáváme

• VŠ vzdělání (dosažený titul MUDr.)

• plná kvalifikace je vítána, ale stačí základní kmen

• praxe min. 2 roky

• anglický jazyk je výhodou

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budu informovat o dalším průběhu. Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na veronika.michalickova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.