online marketing specialist, praha 4

kontakt
tomáš pekař, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha 4, hlavní město praha
obor
Marketing
referenční číslo
8879
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Online marketing specialist

Praha

Hledáte práci v atraktivní, mezinárodní společnosti, která je jedním z leaderů v oblasti výroby a prodeje ICT?

Jste kreativním člověkem a máte zkušenosti v oblasti PPC?

Do týmu hledáme novou posilu v podobě marketing specialisty se zaměřením na informační technologie.

Čemu se budete věnovat:

·         Podpora systému zajišťující správu obsahu (CMS) a údržba webové stránky uživatelského rozhraní

·         Spoluúčast na vytváření atraktivní prezentace produktu

·         Aplikace procesů pro zlepšení SEO

·         Správa analytických dat

·         Podpora eCommerce vývoje projektu

A co za to:

·         Možnost učit se nové věci

·         Příspěvek na zdravotní a životní pojištění

·         Zaměstnanecká sleva na firemní produkty

·         3 dny sick days

·         Multisport karta

·         Příspěvek na dovolenou

·         Variabilní pracovní doba

Co budeme chtít od vás:

·         Zkušenost v oblasti online marketingu

·         Orientace v informačních technologiích

·         Zkušenosti se správou webu

·         Znalost nástrojů pro online marketing  - např. Google Analytics, Google AdWords, Sklik, či jiné

·         Znalost AJ na pokročilé úrovni (C1)