operátor biotechnologické výroby, kouřim

kontakt
jan toběrný, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kouřim, středočeský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
8924
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáme pracovníky do několika výrobních oddělení. Jedná se o pozici výrobní operátor do nepřetržitého provozu. Jde o kvalifikovanou práci v oblasti biotechnologických procesů.

Co budete dělat :

·         Obsluhu výrobního zařízení včetně kontroly procesu, sterilizace, čištění atd.

·         Dodržování výrobních předpisů a postupů

·         Práci s počítačem řízenými systémy

·         Dodržování Správné dokumentační praxe

Nabízíme:

·         Příspěvek na dopravu (v závislosti na vzdálenosti místa bydliště, např. pro vzdálenost 25 km se jedná o 1.170 Kč měsíčně)

·         Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky

·         13.mzdu

·         Závodní stravování (tříchodové menu ve vlastní závodní jídelně jen za 15 Kč)

·         5 týdnů dovolené

·         Roční bonus ve výši 4,5%

·         Spolupráce na projektech se špičkovými technologiemi

·         Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)

·         Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí

·         Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)

Očekáváme:

·         Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita

·         SOU/SŠ vzdělání technického směru - výhodou

·         Znalost práce na PC – MS Office

·         Schopnost rychle se učit

·         Schopnost týmové práce

·         Ochotu pracovat ve směnném provozu (12-ti hodinové směny systémem krátký-dlouhý týden)

·         Znalost češtiny, základní znalost angličtiny výhodou