operátor chemického provozu 26 – 30 000 kč/měsíc, blansko

kontakt
jiří konečný - 777494674, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
blansko, jihomoravský kraj
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/136/11/2019/JK - t-1669

popis pracovní pozice

Máte ukončení středoškolské vzdělání chemického nebo technického směru? Hledáte práci v čistém a moderním prostředí, kde se budete podílet na výrobě významných léčiv? Pro společnost specializující se na vývoj a výrobu špičkových generických léčiv hledáme nové kolegy do týmu na pozici operátora chemického provozu.

- obsluhovat moderní zařízení chemické výroby (odstředivky, sušárny, reaktory ad.)

- vyplňovat provozní dokumentaci

- pracovat s řídicími systémy, ale i ručně manipulovat s materiálem a produkty

- podílet se na výrobě účinných léčivých substancí (API)

- atraktivní finanční ohodnocení: 26 000 – 30 000 Kč nástupní mzda, po zaškolení cca 33 000 Kč včetně příplatků.

- příspěvek na dopravu až 2 400 Kč

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní a životní připojištění až 4 000 Kč měsíčně

- důkladné zaučení zkušenými kolegy

- benefitní systém cafeteria

- multisport karta

- sick days

- příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)

co od vás očekáváme

- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe technického směru (nemusíte být chemik a mít zkušenosti s obdobnou prací – zaučíme vás)

- technické myšlení, manuální zručnost

- chuť učit se novým věcem

- trestní bezúhonnost

- jedná se o fyzicky náročnou práci, z důvodu manipulace s těžkými břemeny není tato práce bohužel vhodná pro ženy (Nařízení vlády č. 361/2007 Sb., Díl 4, § 29/5)

- ochota práce ve dvanáctihodinových směnách (2x denní, 2x noční, 4 dny volno), ranní 6:00 18:00, noční 18:00 - 6:00

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.