Pošlete odkaz tuto nabídku vašim známým

operátor cnc a seřizovač nástrojů nc - vhodné i pro absolventy, želetava

kontakt
lucie procházková - 778882087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
želetava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/119/04/2020/LP - t-2102

popis pracovní pozice

Jste absolvent technického směru nebo již máte praxi ve strojírenské firmě?

Hledáte změnu a máte raději menší pracovní kolektiv?

Hledáme pracovníky na pozice operátorů CNC nebo seřizovače NC strojů.

co vám nabídneme

  • Nabízíme Vám práci do kmene společnosti
  • Mzdu v závislosti na praxi a pozici

Seřizovač nástrojů NC - průměrná mzda je 24.00kč/měsíc

Operátor CNC - průměrná mzda je 27.000kč/měsíc

  • 25 dnů dovolené
  • práce pouze na 14 dnů v měsíci (nepřetržitý provoz)
  • závodní stravování na raní směně
  • mimo raní směnu stravenky
  • odborné školení na práci v řídících systémech a NC programech

co od vás očekáváme

  • SOU/SOŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • logické myšlení

Můžete poslat životopis i pokud požadavky nesplňujete, obsazujeme i pozici pracovníka montáže na 2 směny.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.