operátor cnc strojů, pouze ranní směna vhodné pro absolventy, ostrava

kontakt
lucie fukalová, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/15/05/2019/MV - t-995

popis pracovní pozice

Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a orientujete se ve výkresové dokumentaci ? Hledáte práci pouze na ranní směny ? Tak to hledáme právě Vás!

Co bude vaší náplní práce?

  • obsluha CNC laseru a ohraňovacího lisu
  • zpracování dílců pomocí NC programů
  • práce s technickou dokumentací
  • měření a kontrola hotových dílů
  • údržba strojů, nástrojů apod.

Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty s praxí i absolventy souvisejících oborů.

co vám nabídneme

  • profesní a odborný růst
  • 5 dní volna navíc
  • 13. a 14. plat
  • prémie dle kvality odváděné práce

Nejedná se o agenturní zaměstnávání - nastupujete přímo do dané společnosti.

co od vás očekáváme

  • min. SOU v technickém vzdělání
  • orientace ve výkresové dokumentací
  • základní znalost měření a měřicích přístrojů
  • ochotu pracovat na ranní popř. na odpolední směny
  • praxe vítaná, nikoli podmínkou

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.