operátor cnc strojů, jihlava

kontakt
dagmar angerová - 771128138, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/79/11/2020/DA - t-2708

popis pracovní pozice

Chcete být zaměstnancem největšího dodavatele automobilového průmyslu na světě? Máte výuční list či maturitu ve strojírenském/technickém oboru? Chcete získat nástupní plat ve výši 30.000 Kč hrubého? Přihlaste se nám a začněte pracovat jako Operátor CNC strojů.

vaší náplní práce bude

  • obsluha obráběcích CNC strojů - Heller, Grob, Elha, Mazak
  • výměna nástrojů a kontrola jejich správného nastavení
  • odpovědnost za kvalitu vyráběných dílů a jejich správné označování
  • provádění základní údržby strojů a jejich ošetřování

  • nástupní mzdu až 30.000 Kč hrubého měsíčně v závislosti na směnném provozu
  • po zkušební době měsíční mzda až 35.000 Kč v závislosti na směnném provozu
  • nástupní bonus ve výši 30.000 Kč, vyplácených po dobu prvních 5 měsíců (měsíčně 6.000 Kč k hrubé mzdě) při odpracování všech plánovaných směn
  • pracovní smlouvu pro kmenové zaměstnance (žádné DPČ, DPP ani agenturní zaměstnání)
  • dotované závodní stravování, cena 15 - 64 Kč (jídlo na noční směně zdarma)
  • 5 týdnů dovolené
  • další firemní benefity (až 500 bodů do Cafeterie)

co od vás očekáváme

  • výuční list nebo maturitu na střední odborné škole strojního/technického zaměření
  • předchozí praxe v obsluze CNC strojů velkou výhodou
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu - různé typy směnnosti

Máte o pozici zájem? Odpovězte na inzerát nebo mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 771 128 138.