Pošlete odkaz tuto nabídku vašim známým

operátor/-ka výroby - průměrný výdělek 27 000 kč!, humpolec

kontakt
lucie havlová - 602 431 603, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
humpolec, kraj vysočina
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/49/04/2018/PZ - t-90

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní výrobní společnost v Humpolci hledáme šikovné dělníky do obrobny a montovny kompresorů.

Co bude náplní Vaší práce?

  • výroba a montáž pístových a rotačních kompresorů
  • kompletace a kontrola finálních výrobků
  • operátor obrobny: obsluha poloautomatických strojů
  • práce s posuvnými měřidly

co vám nabídneme

  • nástupní mzdu bez příplatků 20 500 Kč
  • průměrnou mzdu až 27 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • příplatky nad rámec zákona
  • 6 týdnů dovolené
  • dotované stravování v nové jídelně - 10 Kč/hlavní jídlo
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání v Humpolci
  • práce v nové klimatizované hale
  • zaměstnání na HPP - nepřetržitý provoz
  • možnost profesního růstu, případně přestup do kmenového stav

co od vás očekáváme

  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost a pečlivost
  • manuální zručnost
  • ochotnu pracovat v nepřetržitém provozu
  • předchozí zkušenosti z výroby výhodou - ne podmínkou