operátor/-ka výroby - průměrný výdělek 28 000 kč, jihlava

kontakt
lenka císařová - 602431603, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
jihlava, kraj vysočina
obor
Auto - moto
referenční číslo
/18/01/2019/RV - t-657
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Pro mezinárodní společnosti v Jihlavě hledáme nové šikovné kolegy do výroby.

Co bude náplní Vaší práce?

- výroba a jednoduchá montáž světlometů

- kompletace a kontrola finálních výrobků

- balení

Co Vám nabídneme

- průměrnou mzdu až 28 000 Kč

-náborový příspěvek 15 000 Kč - po zkušební době

- možnost ubytování

- 5 týdnů dovolené

- BONUSY: docházkový bonus 1 500 Kč

- 13. mzda

- dotované závodní stravování

- příplatky nad rámec zákona

- zaměstnání na HPP – třísměnný provoz

- možnost profesního růstu

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v Jihlavě

Co od vás očekáváme

- zodpovědný a pečlivý

- manuálně zručný

- předchozí zkušenosti z výroby výhodou nikoliv podmínkou

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.