operátor - lisař, ostrava

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/25/03/2020/LF - t-1972

popis pracovní pozice

Hledáme operátory/lisaře do firmy, která se zabývá výrobou brzdových destiček, který bude ochotný pracovat ve 12ti hodinovém provozu. A vaši náplní práce bude:

  • kontrola lisovací směsi v "zásobníku"
  • nastavování lisu
  • doplňování brzdových destiček do "zásobníku"

co vám nabídneme

  • 20.000 Kč - 24.000 Kč
  • nadstandardní příplatky za přesčas
  • bonusy a prémie
  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • dotované stravné

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve 12ti hodinovém provozu ( včetně nočních směn - krátký a dlouhý týden )
  • samostatnost a preciznost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.