operátor lisu, ostrava, mzda od 25.000 kč

kontakt
rené naivert - 771128143, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/25/03/2020/LF - t-1972

popis pracovní pozice

Hledáme operátory na lisy do firmy, která se zabývá výrobou brzdových destiček. Práce probíhá ve čtyř-směnném provozu (12h směny) a je dobře dopravně dostupná. Měsíčně si můžete vydělat až 27 000,- Kč .

Co vás v práci čeká?

  • kontrola lisovací směsi v "zásobníku"
  • nastavování lisu
  • doplňování brzdových destiček do "zásobníku"

co vám nabídneme

  • základní mzdu 20 640 Kč
  • k tomu bonusy a prémie až 5.000 Kč měsíčně
  • příplatky za směnnost
  • nadstandardní příplatky za přesčas
  • nástupní bonus 15 000,- Kč
  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • dotované stravné
  • 25 dnů dovolené

co od vás očekáváme

  • ochotu pracovat ve 12h provozu (krátký/dlouhý týden)
  • samostatnost a preciznost
  • zodpovědnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.