operátor montážní linky - mzda od 22 500 kč/měs., šenov u nového jičína

kontakt
radka slívová - 777 495 011, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
šenov u nového jičína, moravskoslezský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/3/11/2019/PZ - t-1593

popis pracovní pozice

Nabízíme Vám práci v moderním, čistém prostředí známé a stabilní společnosti. Směny od pondělí do pátku a víkendy si užijte s rodinou! Mzda od 22 500 Kč hrubého za měsíc s možností dalšího přivýdělku na přesčasech. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

co vám nabídneme

  • mzda od 22.500 Kč a více
  • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu
  • příplatky za práci o víkendu 25%
  • příplatky za práci přesčas 35% a 50%
  • výkonnostní bonus navíc
  • dotované stravování
  • 5 dnů dovolené navíc

co od vás očekáváme

Hledáme muže i ženy, kteří se nebojí práce ve výrobě v třísměnném provozu. Předchozí zkušenosti nejsou nutné. Co neumíte, to vás hravě naučíme. Práce je tedy vhodná i pro absolventy.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.