operátor montážní linky, rychvald

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
rychvald, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/102/11/2019/LF - t-1650

popis pracovní pozice

Pro výrobce světlometů hledáme šikovné operátory výroby, kteří jsou ochotní pracovat ve 3 směnném provozu, a jsou zodpovědní pracovníci !

co vám nabídneme

  • 24.000 Kč
  • 10 % bonus ze základní mzdy
  • 22,5% výkonnostní bonus
  • stravenky
  • příplatky za odpolední 22 Kč/h
  • příplatky dle zákona
  • 25 dnů dovolené

co od vás očekáváme

  • zodpovědnost
  • preciznost
  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve 3 směnném

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.