operátor nc/cnc, břidličná

kontakt
agáta lichovníková - 778532019, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
břidličná, moravskoslezský kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/58/11/2020/AL - t-2692

popis pracovní pozice

Největší tuzemský a významný evropský výrobce obalových materiálů, desek a válcovaných polotovarů z hliníku shání do svého týmu pracovníka na pozici operátora NC/CNC strojů.

náplň práce:

  • Samostatná obsluha CNC strojů - zahrnuje nastavení a seřízení stroje
  • Běžná základní údržba stroje - úklid špon a pod.
  • Práce s dílenskými měřidly apod.

co vám nabídneme

  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
  • Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, za práci v noci a o víkendech
  • Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
  • Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
  • Permanentka - volné vstupy na bazén v Břidličné
  • Na vybraných pozicích poukaz na rekondiční týdenní pobyt (pro kolegy pracující u nás ve ztíženém pracovním prostředí)
  • Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku

co od vás očekáváme

  • SŠ - ideálně vyučení v technickém oboru (strojírenství)
  • Praxe v řezání výhodou, nikoliv podmínkou (měření technickými měřidly)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Oprávnění pro motorový vozík, jeřáby apod. vítáme
  • Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

T.: +420 778 532 019

E.: agata.lichovnikova@randstad.cz

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.