operátor v automotive, ovčáry

kontakt
lucie cmíralová - 1, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ovčáry, středočeský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/160/10/2020/LC - t-2644

popis pracovní pozice

HLEDÁME OPERÁTORA! Lokalita : Ovčáry u Kolína

Není nutné umět nic konkrétního, vše Tě naučíme!

Práce ve kmeni a bez NOČNÍCH směn. Dobré platové ohodnocení a k tomu super benefity.

  • týden ranní od 6:00 do 14:25, týden odpolední od 15:30 do 23:55)
  • garantovaný roční bonus minimálně 25 500 Kč
  • nadstandardní závodní kantýna s obědy od 27 Kč a kavárnou
  • peníze navíc ke svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu
  • rehabilitační centrum s fitness zónou a lekcemi jógy zdarma
  • přímo před továrnou staví autobus MHD Kolín navazující na směny

co od vás očekáváme

  • fyzická zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • chuť do práce, spolehlivost
  • vše ostatní tě naučíme!

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.