operátor v moderní polygrafické výrobě, praha

kontakt
matěj červinka - 777356064, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Vydavatelství, tisk a polygrafie
referenční číslo
/119/09/2020/MČ - t-2548

popis pracovní pozice

První rok úspěšně fungující start up (výrobní pobočka pro evropské zákazníky) stále roste a v době Covidu-19 dokonce s nárůstem zakázek, proto hledáme další posily do týmu. Jedná se o čistou a moderně vybavenou polygrafickou výrobu, zatím fungující v počtu přes 50 lidí, jejich počet se ale bude postupně stále zvyšovat.

Hledáme operátory výrobního provozu, kteří budou pracovat v moderní tiskárně. Vyrábí se foto - alba, kalendáře, knihy a další dárkové předměty.

Náplní práce je: obsluha tiskařských strojů, řezání, skládání

Pracovní doba: 7,5 hodin!

Mzda až 30.000!

co vám nabídneme

  • 25 dní dovolené + 2 dny sick day
  • 7,5 hodinové směny
  • měsíční mzda až 30 000 Kč (základ 26 250 Kč + bonusy 2 000 Kč + příplatky)
  • 120 korunovou stravenku za odpracovaný den
  • malé, čisté, moderní a hlavně přátelské prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění

co od vás očekáváme

  • důslednost, pečlivost a spolehlivost
  • alespoň trocha flexibility co se týká pracovních směn

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.