operátor ve strojírenství, chabařovice

kontakt
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
chabařovice, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/96/04/2018/MH - t-125
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte stabilní a dlouhodobé uplatnění? Nebojte se zapojit do našeho týmu! Nabíráme každý týden!!!

Pro klienta se sídlem v Ústí nad Labem Chabařovicích hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby! Za dobře odvedenou práci nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení! V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném emailu nebo telefonu.

co budete dělat?

·        montáž výrobků

·        obsluha stroje, drobná údržba

·        příprava polotovaru/výrobku, části výrobku k dalšímu zpracování

·        kontrola kvality hotových výrobků

·        balení hotových výrobků

Co Vám nabídneme

·        nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!

·        dlouhodobá spolupráce - po zaučení přestup do kmenového stavu

·        velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 24 tis / při běžném fondu pracovní doby

·        jasně definovaný a transparentní systém kariérního růstu v rámci společnosti

·        bonus za doporučení kandidáta 3000,-Kč

·        možnost placených přesčasů

·        závodní stravování

·        dobrá dostupnost linkové dopravy

při nástupu obdržíte pracovní oblečení, neplatíte též nic za vstupní LP

Co od vás očekáváme

·        manuálně zručný, šikovný

·        spolehlivý a loajální s chutí do práce

·        dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

·        časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned

Těším se na Vaše reakce!

Monika Hempelová, consultant, Randstad