operátor ve výrobě v havrani, 3směnný provoz, most

kontakt
jana roubíčková - 778 775 358, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
most, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/104/09/2019/AZ - t-1438

popis pracovní pozice

Jsi manuálně zručný?  Nově vybudovaný závod v průmyslové zóně Joseph II u Havraně na Mostecku hledá kolegy na třísměnný provoz .

co vám nabídneme

  • nástupní mzda 110 - 122, - Kč/hod
  •  variabilní složka až 20% z odpracovaných hodin
  • dovolená 4 týdny
  •  clean šeky, flexipassy
  •  stravenka 90,- Kč
  • možnost i pouze noční směny
  • 3 směnný provoz - pondělí až pátek
  • nové, moderní prostředí

co od vás očekáváme

  • praxe z výroby
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novému
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.