operátor ve výrobě, plzeň

kontakt
adam valtr - 770173960, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
plzeň, plzeňský kraj
obor
Auto - moto
referenční číslo
/184/07/2019/AV - t-2073

popis pracovní pozice

Chcete se stát součástí dynamické mezinárodní společnosti, která v loňském roce vstoupila na náš trh? Práce v automotive vás baví, přemýšlíte nad ní a chcete se neustále někam posouvat? Tak hledáme právě vás!

co vám nabídneme

Motivační platové ohodnocení

Možnost kariérního růstu

Stravování přímo na pracovišti

co od vás očekáváme

Praxe na obdobné pozici (automotive - výroba plastových součástek)

Ochota pracovat na dvousměnný provoz

Výhodou je alespoň základní znalost AJ a zkušenost s prací s VZV

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.