operátor - výroba barev, ústí nad labem

kontakt
monika hempelová - 778717626, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/100/04/2018/MH - t-136

popis pracovní pozice

Chceš pracovat v přátelské a stabilní společnosti přímo v Ústí nad Labem?

Máš zkušenosti z některého výrobního závodu jako operátor?

Hledám spolehlivé zaměstnance, kteří by rádi našli uplatnění ve velmi rychle rostoucí světové společnosti zaměřené na výrobu barev.

Neváhej a kontaktuj mě prostřednictvím odpovědního formuláře!

  • skvělou výši fixní měsíční mzdy (od 20.700,- Kč základ) + osobní ohodnocení 2 300,- Kč + příplatky, tarif se odvíjí od Tvých znalostí a zkušeností
  • po ZD navýšení základu
  • práce na HPP
  • nadstandardní příplatky za přesčas
  • 13.plat
  • flexipassy nebo příspěvek na dovolenou 5 tis/ rok
  • bonusy za pracovní výročí, doporučení kandidáta
  • zdarma káva, čaj, voda na pracovišti
  • závodní stravování – 29,- Kč / oběd
  • zajištěné pracovní oblečení a ochranné pracovní pomůcky včetně údržby - praní
  • profesionální školení, firemní akce apod.
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • profesní růst
  • dobrá dopravní dostupnost do zaměstnání

co od vás očekáváme

  • chuť do práce a spolehlivost
  • přesnost a manuální zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provoze – víkendy jsou volné
  • na vzdělání nezáleží, důležité je, co umíš
  • fyzická zdatnost, bez alergií – prašný provoz