operátor - výroba čipových karet, ostrava

kontakt
lucie fukalová - 770147132, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ostrava, moravskoslezský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/58/11/2019/LF - t-1627

popis pracovní pozice

- fyzický nenáročná práce

- manuálně jednoduchá práce - tuto práci nabízíme hlavně ženám

- velmi ČISTÁ výroba

- 12tí hodinový provoz = krátký a dlouhý týden

- obsluha jednoduchých strojů

- obsluha dotykové obrazovky

co vám nabídneme

- HPP

- 16 - 18.000 Kč

- k tomu bonusy a prémie

- 140 Kč stravenky

- 23 dni

- již po 3 měsících možnost přejít pod kmen

- firemní akce - vánoční večírky

co od vás očekáváme

- ochota pracovat na 12h směnách ( krátký a dlouhý týden )

- spolehlivost a pečlivost

- trestní bezúhonnost

- zaměstnance s velkým důrazem na preciznost

- schopnost ovládat dotykovou obrazovku

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.