operátor výrobní linky, 26.000 kč - 30.000 kč/měs. a nástupní bonus 10.000 kč, brno

kontakt
barbora eimannová - 778 882 087, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/38/07/2018/BE - t-1039
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Jste fyzicky zdatnější uchazeč a nevadí vám třísměnný provoz? Práce na výrobním stroji s nástupním platem 25.000 Kč a bonusem 10.000 Kč je tady pro vás.

Náplní práce je:

·       Kompletní zpracování interiérového či izolačního skla

·       Částečně automatizovaná výroba

co vám nabídneme

Mzdové ohodnocení:

·       Nástupní mzda 25.000 Kč brutto

·       Po zapracování měsíční mzda 30.000 Kč brutto

Benefity:

·       Jednorázový bonus při nástupu 10.000 Kč

·       Pět týdnů dovolené

·       Nástup možný ihned

·       Smlouva na dobu neurčitou

·       Stravenky v hodnotě 100 Kč

·       Příspěvek na sportovní vyžití

·       Snadné dopravní spojení z centra Brna

·       Nadstandardní péče od zaměstnavatele k zaměstnanci

co od vás očekáváme

·       SOU bez maturity

·       Práce se sklem – fyzicky zdatnější člověk

·       Znalost čtení v technických výkresech

·       Zájem o prohlubování práce s technologiemi na výrobu a zpracování skla

·       Manuální zručnost

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.