operátor výroby, 23000 kč/měsíc, brno

kontakt
michaela špačková - 724159550, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Řemeslné a manuální práce
referenční číslo
/245/04/2019/MŠ - t-904
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Do výrobní společnosti v Brně hledáme pracovníky na pozici operátora výroby. Jedná se o společnost, která se zabývá výrobou plastových výrobků.

Pracovní doba:

- krátký x dlouhý týden (6-18, 18-6)

Nástup je možný ihned.

co vám nabídneme

Mzdové ohodnocení:

- základní mzda: 19500 Kč/měsíc

- bonus 2000 Kč/měsíc

- 13. a 14. plat

- příplatky dle ZP

K tomu Vám nabízíme i tyto benefity:

- 20 dnů dovolené

- 6 dnů dovolená navíc nebo benefity v Sodexo cafeterií (program benefitů zaměstnancům umožňuje, aby si vybrali alternativní benefity jako např. cestovní poukázky a mnoho dalších)

- stravenky v hodnotě 90 Kč za odpracovanou směnu

- zvýhodněné tarify mobilního volání

- dotované stravování

- parkování zdarma, svoz zdarma autobusem z centra Brna

- firemní akce pro zaměstnance

co od vás očekáváme

- manuální zručnost

- předchozí zkušenosti z výroby

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.