operátor výroby 24 000 - 27 000 kč/měsíc, kuřim

kontakt
jiří konečný 777 494 674, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
kuřim, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/10/03/2018/VŠ - t-692

popis pracovní pozice

Hledáte zaměstnání ve výrobě? Máme ho pro Vás v Kuřimi, ve stabilní společnosti vyrábějící automobilové komponenty, působící v ČR více než 20 let. Moderní a čisté prostředí, individuální přístup a profesní růst zaručen! Tak neváhejte, nastupte k nám a získejte nástupní bonus 25 000 Kč navíc.

• výroba kabelových svazků

• výroba pojistkových skříní

• práce v plně automatizované výrobě

co vám nabídneme

• motivující finanční ohodnocení, základní mzda 19 100 Kč

• příspěvek na dopravu až 2 500 Kč

• docházkový bonus až 4 500 Kč

• příplatky za směnnost až 2 000 Kč

• nástupní bonus 25.000 Kč

• doporučte nám nového zaměstnance a získejte další odměnu 6 000 Kč

• směnný kalendář nastavený na rok dopředu v pravidelném režimu

• 13. plat

• 5 týdnů dovolené

• dotované stravování v areálu společnosti

• skvělá dostupnost – autobusová zastávka přímo u výrobního závodu

co od vás očekáváme

• máte minimálně základní vzdělání a technické myšlení Vám není cizí

• jste manuálně zručná/ý

• jste ochotná/ý pracovat ve směnném režimu - den/noc (11ti hodinové směny)

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.