operátor výroby, až 27 000 kč, čisté a tiché pracoviště, čtvrtletní odměny, brno

kontakt
pavlína klímová - 778 885 375, randstad hr solutions
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
brno, jihomoravský kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/90/05/2020/LP - t-2169

popis pracovní pozice

Vyhledáváte práci v čistém a tichém prostředí? Láká Vás práce pro  celosvětového lídra v oblasti telekomunikačních technologií? Pak jste náš člověk. Přihlaste se ještě dnes a užijte si měsíční mzdu až 27 000 Kč.

Co Vás v práci čeká:

  • drobná manuální práce
  • obsluha výrobního zařízení
  • práce ve třísměnném provozu

co vám nabídneme

  • měsíční mzdu až 27 000 Kč
  • 25 dnů dovolené na odpočinek
  • celkem 40 minut dlouhá přestávka, 10 minut placených
  • obědy od 26 korun a velký výběr
  • každé 3 měsíce se můžete těšit na kvartální bonus
  • čisté, tiché a bezprašné pracovní prostředí - můžete se přijít podívat osobně
  • výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu nebo hlídané firemní parkoviště)
  • možnost pracovat na stejné směně s Vašim známým nebo rodinným příslušníkem
  • nadstandardní příplatky - např. 20 % za noční směnu

co od vás očekáváme

  • manuální zručnost
  • schopnost práce v kolektivu
  • ochotu pracovat na 3 směny

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".  Potkáme se osobně a ukážeme si, jak práce vypadá a o čem to je.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.