operátor výroby (předvánoční brigáda) - 135 kč/hod, praha

kontakt
petra tyrnerová - 778705044, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
praha, hlavní město praha
obor
Výroba a průmysl
druh práce
dočasný úvazek
referenční číslo
/38/10/2020/PT - t-2555

popis pracovní pozice

Chcete si přivydělat před Vánoci? Hledáme brigádníky do výroby vánočních dárků (fotoprodukty).

- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti (první nástupy od 2.11, dále každé pondělí)

- mzdu 135 Kč/hod a k tomu samozřejmě dostanete příplatky za práci o víkendu či v noci

- budete pracovat v moderní čisté hale

- máme i super kantýnu, kde můžete doplnit energii a ještě si pochutnat

- rychle a pohodlně se k nám dostanete, sídlíme pouze 7 min od metra (Chodov)

co od vás očekáváme

- FLEXIBILITU (pracujeme na směny ranní/odpolední, koncem listopadu začnou víkendové směny a na některých pracovištích spustíme i noční)

- není vhodné pro studenty středních škol, je nutné chodit denně od pondělí do pátku

- zodpovědnost a pečlivost

- technické předpoklady a zkušenosti na strojích výhodou

- spolupráce je do konce roku, nutné odpracovat celý termín

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.