operátor výroby s ubytováním, pardubice

kontakt
monika kalčíková - 770193344, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
pardubice, pardubický kraj
obor
Strojírenství
referenční číslo
/95/06/2019/MK - t-1183

popis pracovní pozice

Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost, hledáme posily do týmu operátorů výroby. Kromě atraktivní mzdy Vás čeká i příspěvek na ubytování a mnoho zaměstnaneckých benefitů.

co vás čeká?

  • pečlivé zaškolení přiděleným zaměstnancem na potřebnou dobu
  • práce v třísměnném provozu
  • obsluha stroje, zakládání a předávání polotovarů na další montáž a následný odběr, kontrola a zabalení hotových dílů

co vám nabídneme

  • nástup ihned
  • příspěvek na ubytování
  • mzda 110 - 120 Kč na hodinu
  • docházkový bonus
  • zaměstnanecký balíček výhod až ve výší 11 000 Kč / rok

co od vás očekáváme

  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • ochotu a chuť pracovat

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na 770 193 344.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.