operátor výroby se spoustou zaměstnaneckých výhod, opava

markéta kubelová - 0042 775 430 387, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
opava, moravskoslezský kraj
obor
Chemický průmysl
referenční číslo
/75/05/2019/MV - t-1320

popis pracovní pozice

Hledáme spolehlivé a šikovné pracovníky a pracovnice pro výrobu prvotřídních multifunkčních práškových barev. Šikovní operátoři mají u nás možnost dalšího profesního růstu. Pracujte v moderním prostředí se spoustou zaměstnaneckých výhod a příspěvkem na dopravu.

co vám nabídneme

  • různorodá práce ve výrobě
  • obsluha výrobních linek a strojů
  • výstupní kontrola
  • práce v 3 směnném provoze

co od vás očekáváme

  • nástupní plat na pozici Operátora 18.300 Kč, po zkušební době navýšení
  • stabilní práci na HPP
  • závodní stravování (oběd 25 Kč)
  • čtvrtletní bonusy až 8.000 Kč
  • pravidelné roční navyšování mzdy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojistku odpovědnosti při výkonu povolání aj. obsáhlé zaměstnanecké benefity
  • možnost zakoupení firemních výrobku za symbolickou cenu

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.