operátor výroby v automotive 21.500,-, ústí nad labem

kontakt
kateřina srbecká - 724753978, randstad czech republic
přihlásit se teď

popis pozice

lokalita
ústí nad labem, ústecký kraj
obor
Výroba a průmysl
referenční číslo
/31/03/2019/KS - t-767
přihlásit se teď

popis pracovní pozice

Hledáte novou práci? Pak je zcela nový výrobní závod v Přestanově u Ústí nad Labem skvělá volba!

Najdete zde stabilní zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, kariérní rozvoj, kvalitní přátelský kolektiv, čisté a moderní prostředí s plně automatickými výrobními stroji.

Společnost je významným dodavatelem do automobilového průmyslu. Zabývá se výrobou podlahových částí a koberců pro vozy světových značek jako je BMW či Porsche.

co vám nabídneme

- práci na HPP v kvalitním pracovním prostředí

- fixní mzdu + 10% bonus ze mzdy

- stravenky v hodnotě 90,- Kč

- příplatky dle zákoníku práce

- kariérní postup a osobní rozvoj

- dobrý kolektiv a individuální přístup

- 5 týdnů dovolené

co od vás očekáváme

- manuální zručnost

- dobré pracovní návyky a ochotu se učit

- Spolehlivost, flexibilitu

- ochota pracovat ve směnném provozu (N-O-R 7,5h)

- dobrý zdravotní stav

- spolehlivost, loajalitu a týmového ducha

Výhodou je:

- Praxe v automobilovém či jiném výrobním průmyslu

- Výuční list v technickém oboru nebo SŠ technického směru

- Anglický jazyk

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.